Odwodnienie łazienkowe - Wall Drain

W poszukiwaniu nowych trendów rynkowych zauważyliśmy, że klientów interesują nowe rozwiązania odpływowe dotyczące odwodnień ściennych. Dlatego przygotowaliśmy nowy model odwodnienia, który jest dedykowany do zabudowy ściennej. Jest to najnowszy światowy trend projektowania łazienek. Odwodnienie ścienne posiada koryto wykonane z tworzywa sztucznego bardzo dobrej jakości, jest dostarczany w dwóch różnych wykończeniach pokrywy wykonanej ze stali nierdzewnej. W zestawie znajdują się wszelkie akcesoria i hydroizolacja

Zalety:

  • Niska instalacja wysokość/szerokość - 56mm/102mm
  • Maksymalny przepływ wody – 48 l/min
  • System zapobiegający cofaniu się wody
  • Łatwa instalacja i konserwacja
  • Idealny wygląd
  • Niewidoczne elementy szkieletu
  • Samoczyszczący się syfon obrotowy 360°
  • System ALS

ALS - ANTI-LEAKING SYSTEM

ALS - Anti-Leaking System to połączenie konstrukcji odwodnienia i prawidłowego montażu, które umożliwia całkowite odprowadzenie wody bezpośrednio do odpływu.

Spływająca latami woda w łazience ma tendencję do tworzenia pod płytkami wilgoci. Zwykle ten proces trwa ok 5-7 lat, a następnie w miejscu, gdzie kończy się uszczelnienie dochodzi do wycieku wody. Rozwiązaliśmy ten problem. Koryta naszych odwodnień zostały tak skonstruowane aby nie tworzyć bariery dla wody pod płytkami. Aby ten system działał właściwie bardzo ważne jest zamontowanie odwodnienia zgodnie z instrukcją dołączoną do produktu.

Wall Drain

Dostarczamy nasze odpływy ścienne Confluo w rozmiarze 300 mm i w 2 różnych kolorach pokryw, srebrna i złota. Odwodnienie wyposażone jest w system ALS (Anti Leaking System), czyli połączenie konstrukcyjno-montażowe, które odprowadza skraplającą się parę wodną do kanalizacji. Produkt zawiera komory (otwory w komorach powinny być wykonane przed instalacją), gdzie w przypadku ewentualnej erozji woda może wrócić do odpływu. Odpływ ścienny ma poziome ujście DN 50 mm, co daje nam możliwość uzyskania prędkości przepływu 48 l / min. Minimalna wysokość montażu / głębokość to 56 mm / 102 mm, co sprawia, że ​​nasz model ścienny jest w 100% odporny na przeciekanie.

Podstawowe informacje techniczne: Wall Drain

Minimalna wysokość instalacji 56mm
Głębokość instalacji pokrywa/całość82mm/102mm
Szerkość pokrywy320mm
Wysokość pokrywy wew/zew94mm/74mm
Przepływ wody48 l/min
UjścieDN 50mm
Wysokość uszczelnienia wodnego25mm
Maksymalna grubość ceramiki do zabudowy pomiędzy szkielelem a pokrywą. Poziomo/Pionowo14mm/13mm
Masymalne obciążenie (wg normy EN 1253)K3 - 300kg nacisku
Materiał pokrywyStal nierdzewna AISI 304
Materiał szkieletuABS, PP

Instrukcja obsługi

WALL DRAIN INSTRUKCJA