Odwodnienie łazienkowe - Premium Slim Line

Confluo Premium Slim Line to nowy model odpływu liniowego o nowoczesnym i minimalistycznym wyglądzie. Linia "Slim" posiada koryto wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i pokrywy ze stali nierdzewnej, które dostarczamy w różnych wzorach i rozmiarach. Dodatkowo w komplecie znajdują się akcesoria i zestaw do hydroizolacji. Ważną zaletą tego modelu jest ultracienka konstrukcja pokrywy którą można idealnie wyrównać do zabudowy ceramicznej.

Zalety:

  • Minimalistyczny wygląd pokrywy
  • Najniższa możliwa instalacja 72mm
  • Szybki przepływ wody 48 l/min
  • Możliwość dostosowywania wysokości do ceramiki - 20mm
  • Łatwa instalacja i konserwacja
  • Nowoczesny syfon obrotowy 360°

ALS - ANTI-LEAKING SYSTEM

ALS - Anti-Leaking System to połączenie konstrukcji odwodnienia i prawidłowego montażu, które umożliwia całkowite odprowadzenie wody bezpośrednio do odpływu.

Spływająca latami woda w łazience ma tendencję do tworzenia pod płytkami wilgoci. Zwykle ten proces trwa ok 5-7 lat, a następnie w miejscu, gdzie kończy się uszczelnienie dochodzi do wycieku wody. Rozwiązaliśmy ten problem. Koryta naszych odwodnień zostały tak skonstruowane aby nie tworzyć bariery dla wody pod płytkami. Aby ten system działał właściwie bardzo ważne jest zamontowanie odwodnienia zgodnie z instrukcją dołączoną do produktu.

Premium Slim Line

Confluo Premium Slim Line jest dostępny aż w dziewięciu różnych rozmiarach (300 mm, 450 mm, 550 mm, 650 mm, 750 mm, 850 mm, 950mm, 1050mm, 1150mm) z nowocześnie wykonaną i unikalną, ultracienką pokrywą. Seria produktów Slim Line posiada możliwość dostosowania wysokości do ceramiki (5mm - 20mm) która idealnie zgra się z wysokością zabudowy. Odwodnienie wyposażone jest w system ALS (Anti Leaking System), czyli połączenie konstrukcyjno-montażowe, które odprowadza skraplającą się parę wodną do kanalizacji. Slim line posiada ujście o średnicy 50 mm, co daje nam możliwość uzyskania prędkości przepływu 48 l / min. Minimalna wysokość instalacji to 72mm. Wysokość jest optymalna do uzyskania pięknego wyglądu łazienki. Jest to doskonały wybór dla architektów i projektantów wnętrz. Inną zaletą tego modelu jest obrotowa samoobsługowa podstawa - syfon obrotowy 360 °.

Podstawowe informacje techniczne: Confluo Premium Slim Line

Minimalna wysokość instalacji 72mm
Możliwe długości300mm, 450mm, 550mm, 650mm, 750mm, 850mm, 950mm, 1050mm, 1150mm
Szerkość odwodnienia Slime20mm
Przepływ wody48 l/min
UjścieDN 50mm
Wysokość uszczelnienia wodnego25mm
Wysokość ceramiki do zabudowy5mm - 20mm
Masymalne obciążenie (wg normy EN 1253)K3 - 300kg nacisku
Materiał pokrywyStal nierdzewna AISI 304
Materiał szkieletuABS/PP

Instrukcja obsługi

PREMIUM LINE INSTRUKCJA OBSŁUGI